Letrox i vaginalno krvarenje [Savjet stručnjaka]

7. svibnja započeo sam liječenje Letroxom od Hashimotove bolesti. Uvijek sam imala neredovite mjesečnice, kasnila i do 40 dana. Posljednju menstruaciju imala sam 15. svibnja, a od 31. imala sam jako obilno vaginalno krvarenje, ovo izgleda kao moja druga menstruacija. Je li moguće da je Letrox izazvao krvarenje? Trebam li ići u bolnicu u ovoj situaciji?

Krvarenje nije komplikacija Letroxa. To može biti simptom bolesti štitnjače ili drugih hormonalnih poremećaja ili bolesti spolnog organa. Svakako vam je potreban ginekološki pregled. Ako krvarenje nije jako, ne trebaju vam hitne konzultacije.

Imajte na umu da je odgovor našeg stručnjaka informativan i da neće zamijeniti posjet liječniku.

Barbara Grzechocińska

Docent na Odjelu za porodništvo i ginekologiju Medicinskog sveučilišta u Varšavi. Prihvaćam privatno u Varšavi na ul. Krasińskiego 16 m 50 (registracija je moguća svaki dan od 8 do 20 sati).

Oznake:  Cut-And-Dijete Regeneracija Provjeri 

Zanimljivi Članci

add